רכישה

אנא השאר פרטים ונציג שלנו יחזור בהקדם

אודות בסידן

חברת ח.מ בסידן ייבוא ושיווק אופניים בע"מ היא כיום החברה המשפחתית לאופניים הגדולה בישראל שהוקמה על בסיס שירות אמין, מקצועי, מחיר ללא תחרות ואחריות מקיפה. 
כל דגמי בסידן נאמנים למסורת רבת שנים ושאיפה למצויינות. אנו מקדישים את כל מעיינינו ליצירת אופניים איכותיים לקהל הרחב במחירים הנוחים ביותר. מאז היווסדה, היתה בסידן חלוצה בתחום האופניים.
רשימת הפרסים והשיאים של היצרנית Ming Cycle בתחום האיכות, הינה הוכחה מספקת להישג מרשים זה.

מערך ההפצה והשיווק :
לחברה מעל 100 נקודות מכירה (ראה מפיצים) המשווקות את מוצריה בפריסה ארצית כוללת. המרכזים הראשיים של החברה ממוקמים בנתניה ובהרצליה, הצטרף עוד היום למשפחת בסידן המורחבת ותוכל להנות גם אתה "מהאתגר הפרטי שלך".

 

תחילת הדרך

מסע ההצלחה של חברת בסידן בענף האופניים החל בשנת 1964 כחנות קטנה לממכר ותיקון אופניים בנתניה שתופעלה ותוחזקה ע"י הבעלים מאז ועד היום – חיים בסידן. יחד עם אביו ,אחיו וכישוריו יוצאי הדופן,ידע חיים לנצל הזדמנויות ויצר צורך מצד הלקוחות לאופניים איכותיים במחירים סבירים, לאור ריבוי מותגים שיובאו באותה עת מאירופה והופצו בבילעדיות. קשרים עסקיים הדוקים עם יצרנית הענק מטאיוון Ming Cycle כשותפה עיסקית בלתי נפרדת לאורך כל השנים, הובילה את חברת בסידן לספק לקהל לקוחותיה "מוצר איכותי, במחיר זול משמעותית ממחיר המתחרים".החנות הפכה לחברה בע"מ Becidan Cycle. למרות התרחבות פעילות החברה ומינוף עסקיה במספר הולך וגדל של נקודות מכירה ושיווק, דואגת חברת בסידן לאמץ בכל נקודת הפצה את שיטת ניהול האיכות והשירות אותן הנחה חיים מאז שנות ה-60 "שביעות רצון הלקוח ובניית מעגל לקוחות חוזר היא הדרך לביסוס החברה וסוד הצלחתנו".

בימים אלו

כידוע,ענף האופניים בישראל תפס תאוצה וחברת בסידן מייבאת בבלעדיות מספר רב של מותגים במגוון רחב של דגמים,שילדות וסגנונות רכיבה. הדגמים מתעדכנים מידי שנה בהתאם לייצור העולמי והסטנדרטים הגבוהים המונחים באופן הדוק ושוטף ע"י Ming Cycles . מוצרי הכוכב הראשונים של חברת בסידן הם סדרת דגמי ה- BMX שמיקמו אותה כמובילה מספר אחת בתחום אופני הילדים האקסטרים והפריסטייל. דגמים אלו מגיעים תחת שם המותג BECIDAN והפכה את המוצרים לסמל ההזדהות עם החברה. לצד האופניים הרגילים התפתח שוק רחב של אופניים חשמליים. האופניים החשמליים הינם כלי תחבורה נוח, מהיר ויעיל הן לבני נוער ולמבוגרים המחפשים פתרונות נוחים להתניידות. בשוק של האופניים החשמליים ניתן לפגוש הצע רב של דגמים. חברת בסידן, כחברה ותיקה המושתתת על עקרונות ערכיים ומקצועיים, מספקת לקהל לקוחותיה את המוצרים ברמה הגבוהה ביותר ובלעדית בישראל לדגמים עם סוללות SAMSUNG.

 

מוצרים אחרונים

אופניים חשמליים בעלי סוללה 48 וולט 13 אמפר נושאי תו תקן ישראלי ואירופאי לנסיעה למרחקים ארוכים.

מותג 1 / אופני שטח/הרים מדגם K2 ZED 4.9

אופני שטח/הרים מדגם K2 ZED 4.9

אופנים על גלגלים בקוטר מ"מ מסדרת היוקרה ZED 4.9 , עם 24 הילוכים במערכת מלאה SHIMANO , בולם ROCK SHOX כולל נעילה וכיוונון, דיסקים מלאים, גאנטים כפולים , קראנק אלומיניום

מותג 1 / אופני שטח/הרים  מדגם K2 ZED 4.4

אופני שטח/הרים מדגם K2 ZED 4.4

אופני שטח תחרותיים מסדרת K2 ZED 4.4, שילדת אלומיניום ,27 הילוכים Full Shimano ,בולם קדמי 130 מ"מ מתכוונן + נעילה הידרולית, מעצורי דיסק הידרוליים TEKTRO DRACO, גלגלים תחרותיים טריפל

מותג 1 / אופניים חשמליים - אופני שלג (snow bikes)

אופניים חשמליים - אופני שלג (snow bikes)

אופניים חשמליים בעלי צמיגים רחבים וגדולים במיוחד

מותג 1 / אופניים חשמליים מתקפלים - סוללה 48V

אופניים חשמליים מתקפלים - סוללה 48V

אופניים חשמליים מתקפלים בעלי סוללה 48 וולט 13 אמפר. מומלצים לנסיעה בעיר למרחקים ארוכים .