רכישה

אנא השאר פרטים ונציג שלנו יחזור בהקדם
רכיבת אופניים בחורף

רכיבת אופניים בחורף


החורף בישראל קצר ואינו אמור למנוע מאתנו לרכוב על אופניים. למעשה, בישראל ניתן לרכוב כמעט בכל ימות השנה, כולל בימי חורף גשומים (למעט על אופניים חשמליים), ובתנאי שנפעיל היגיון, ולא פחות חשוב - נכין את האופניים ונתלבש בהתאם.

בימי הגשם והרטיבות יש להקפיד וללבוש בגדי רכיבה צמודים ומנדפים. כך נוצר אפקט בידוד יעיל לשמירה על החום גם ביום קר במיוחד.

לא מומלץ לעשות שימוש במעילי ניילון לא מאווררים שאינם מאפשרים לעור לנשום, ועלולים להעלות את טמפרטורת הגוף לרמות לא נעימות במקרה הטוב, ואף מסוכנות. ובאותו עניין, מומלץ  לא לשכוח אברים חשובים כמו כיסויי רגליים, ברכיים ואוזניים  היעילים בתנאים משתנים וניתנים להסרה כאשר אין בהם שימוש.
ובנושא הבטיחות: לבשו בגדים צבעוניים וזוהרים שיאפשרו לסביבה המוטורית להבחין בכם מבעוד מועד, וכמובן - מחזירי אור ופנסים מלפנים ומאחור. נכון, כמו לאורך כל השנה, אך במיוחד בתנאי הראות הקשים של עונת החורף.

 

לסיכום, תנאי קור אינם סיבה אמיתית להימנע מרכיבה. אתם תופתעו עד כמה אפשר ליהנות ולרכוב כאשר אתם עטופים ביגוד רכיבה ייעודי, חמים ונעים, נוח וקל משקל.

זכרו גם כי בתנאי חורף, גשם וערפל לבולטות שלכם חשיבות רבה ולכן חשוב להצטייד גם בציוד תאורה כמו נצנצים/פנסים מלפנים ומאחור.
והכי חשוב, לרכוב זהיר, נעים ובטוח.

 

המשך חורף ספורטיבי.

תגובות